Değerlendirme Politikamızı İnceleyin

 

İçmimarbul’da güvenilir firmalar bulmanıza yardımcı olmak için bir sistem oluşturduk. Firmalar hakkında yapacağınız değerlendirmeler de bu sistemin önemli bir parçası. Bu sebeple görüşlerinizi önemsiyoruz.


Özgünlüğe değer veriyoruz


Yapılan her değerlendirmenin gerçek olduğundan emin olmak istiyoruz ve bunu değerlendirmeleri doğrulayarak yapıyoruz. Bunun için değerlendirmenizle birlikte firma ile yapmış olduğunuz sözleşmenin bir kopyasını bize göndermenizi istiyoruz. Gönderilen tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulur, daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamıza başvurabilirsiniz.


Doğrulanmış değerlendirmeler, işverenlere önerdiğimiz firmaları değerlendirmemizde önemli bir rol oynamaktadır. Bir firmanın puanı 3.5 (5 üzerinden) altına düşerse, işverenlere bu firmayı tavsiye etmiyoruz.


Bu nedenle işverenlere, sözleşmelerini ibraz ederek değerlendirmelerini doğrulamalarını şiddetle tavsiye ediyoruz.


İçmimarbul inceleme süreci


Tüm değerlendirmelerin sahte olmadığından ve kurallarımıza uygun olduğundan emin olmak için baştan sona kontrol ediyoruz.


Bu sebeple bazı durumlarda değerlendirmelerinize onay vermeyebiliriz;

  • Firmalar hakkında sahte değerlendirme, spam ve hakaret içeren değerlendirmeler
  • Yinelenen değerlendirmeler (aynı işveren tarafından farklı bir hesap kullanarak birden fazla değerlendirme yapılması yada bir yakınının ikinci bir değerlendirme yazması gibi..)
  • Çok kısa ve anlamsız değerlendirmeler (minimum kelime sayısına ulaşabilmek için anlamsız kelimeler yazmak gibi..)

Ayrıca işverenlerin değerlendirme yazdıkları firma ile gerçekten ticari bir ilişki kurduklarından emin olmadan değerlendirmelerini yayınlamıyoruz. Bu nedenle, doğrulama için ek bilgi talep etme hakkımızı saklı tutarız.


Listelenen firmalardan hiçbiri İçmimarbul’a işverenler tarafından yapılan değerlendirmelere müdahale edemez. Hiçbir reklamveren yada firma herhangi bir özel muamele görmez. 

İçmimarbul, puan yükseltmek için sahte değerlendirmede bulunan firmaları nasıl cezalandırır?

  1. İçmimarbul ekibi olarak tüm değerlendirmeleri sürekli olarak denetler ve sahte değerlendirmeleri engelleriz.
  2. Üçüncü taraf kaynaklar tarafından firmalar için oluşturulan tüm sahte değerlendirmeleri kaldırır ve bunlarla bağlantısı bulunan firmayı cezalandırırız.
  3. Bu tür sahte işlemlere karışan firmaların üyeliklerini askıya alır yada iptal ederiz.

İçmimarbul’da işverenlerin daha bilinçli kararlar alabilmeleri ve işlerini güvenle yaptırabilmeleri için onlara yardımcı olmak istiyoruz. Bunu yapmak için değerlendirmelerin orijinal, güncel ve anlamlı olmasını sağlamaya çalışıyoruz.


Henüz teklif almadıysanız Ücretsiz Teklif Alarak yolculuğunuza bizimle başlayın!