Deguene sambe

GÜMÜŞPALA / AVCILAR / İSTANBUL

Deguene sambe Hakkında

Hizmetler

  • - Hepsi

Başarımlar

0 Yıldız
0 Değerlendirme
Favori Fotoğraf (0)
0 Kayıt

Akreditasyonlar

Mimar
Serbest Çalışan

Değerlendirme

0
  • Profesyonellik 0 / 5
  • Proje Yönetimi 0 / 5
  • İşçilik 0 / 5
  • Tasarım 0 / 5
Profesyonellik:
İşçilik:
Tasarım:
Proje Yönetimi:

Değerlendirmeler

Profesyonellik:
İşçilik:
Tasarım:
Proje Yönetimi:

{{ commentRow.commenter.name }} tarafından {{ commentRow.date }} tarihinde yazıldı.

{{ commentRow.comment }}

Sıkça Sorulan Sorular

  1. Deguene sambe firmasının değerlendirmeleri nasıl?
    Deguene sambe için yapılan 0 değerlendirmeye dayanarak, firma ortalama 0 puan aldı. İşverenlerin Deguene sambe hakkındaki yorumlarını okuyun.
  2. Deguene sambe' ın ofisi nerede?
    Deguene sambe' ın ofisi İSTANBUL ilinde bulunmaktadır.
  3. Deguene sambe İç Mimarlık/Mimarlık firması mı yoksa Serbest Çalışan mı?
    Evet, Deguene sambe, Mimarlık firmasıdır.
  4. Deguene sambe şimdiye kadar toplam kaç iş tamamladı?
    0 iş veren Deguene sambe ile görüştü ve onlarla çalışmaya karar verdi.
  5. Deguene sambe İçmimarbul' da güvenilir bir firma mı?

    Deguene sambe şimdiye kadar yeterli değerlendirme almadığı için henüz Güvenilir Firma rozeti alamadı.

    Güvenilir Firma rozeti, firmanın tamamladığı proje sayısı, ilk %15' lik firmalar arasında yer alması ve o yıl içinde en az 10 olumlu doğrulanmış yorum alması gibi birkaç faktöre göre verilir. Bu firmaların sizin gibi işverenler tarafından onaylandığını söyleyebiliriz.