İrem kendirli

Süreyyapaşa caddesi YENİ / PENDİK / İSTANBUL

İrem kendirli Hakkında

Hizmetler

  • - Danışmanlık/Proje Çizim
  • - Uygulama Takibi(Kontrolörlük)
  • - İmalat/Uygulama
  • - Hepsi

Başarımlar

0 Yıldız
0 Değerlendirme
Favori Fotoğraf (0)
0 Kayıt

Akreditasyonlar

İç Mimar
Serbest Çalışan

Değerlendirme

0
  • Profesyonellik 0 / 5
  • Proje Yönetimi 0 / 5
  • İşçilik 0 / 5
  • Tasarım 0 / 5
Profesyonellik:
İşçilik:
Tasarım:
Proje Yönetimi:

Değerlendirmeler

Profesyonellik:
İşçilik:
Tasarım:
Proje Yönetimi:

{{ commentRow.commenter.name }} tarafından {{ commentRow.date }} tarihinde yazıldı.

{{ commentRow.comment }}

Sıkça Sorulan Sorular

  1. İrem kendirli firmasının değerlendirmeleri nasıl?
    İrem kendirli için yapılan 0 değerlendirmeye dayanarak, firma ortalama 0 puan aldı. İşverenlerin İrem kendirli hakkındaki yorumlarını okuyun.
  2. İrem kendirli' ın ofisi nerede?
    İrem kendirli' ın ofisi İSTANBUL ilinde bulunmaktadır.
  3. İrem kendirli İç Mimarlık/Mimarlık firması mı yoksa Serbest Çalışan mı?
    Evet, İrem kendirli, İç Mimarlık firmasıdır.
  4. İrem kendirli şimdiye kadar toplam kaç iş tamamladı?
    0 iş veren İrem kendirli ile görüştü ve onlarla çalışmaya karar verdi.
  5. İrem kendirli İçmimarbul' da güvenilir bir firma mı?

    İrem kendirli şimdiye kadar yeterli değerlendirme almadığı için henüz Güvenilir Firma rozeti alamadı.

    Güvenilir Firma rozeti, firmanın tamamladığı proje sayısı, ilk %15' lik firmalar arasında yer alması ve o yıl içinde en az 10 olumlu doğrulanmış yorum alması gibi birkaç faktöre göre verilir. Bu firmaların sizin gibi işverenler tarafından onaylandığını söyleyebiliriz.